Image Alt

O nas

O Pracowni

Sztuka to nasza pasja.

Nasze kwalifikacje i umiejętności zawodowe poświadcza dyplom uczelni artystycznej oraz wykonane prace artystyczne.

Ze względu na umiejętności, każdy projekt wykonany przez naszą pracownię, posiada niewymierną wartość artystyczną. Nasze realizacje charakteryzują się oryginalną formą artystyczną oraz wysoką jakością wykonania. Są indywidualne i niepowtarzalne.

Liczne konsultacje i współpraca z zamawiającym, dają naszym Klientom poczucie współuczestniczenia w procesie twórczym i decydowania o efekcie końcowym.

100
Umiejętności

Dyplom uczelni artystycznej

100
Doświadczenie

Bogate portfolio

100
Terminowość

Pełne zaangażowanie

100
Wysoka jakość

Tylko najlepsze farby i materiały

Współpraca

Stwórzmy razem coś wyjątkowego.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm jednoosobowych, małych i średnich oraz różnego rodzaju instytucji. Pracujemy z klientami na terenie całego kraju jak i za granicą, poprzez sprzedaż on-line oraz pośrednictwo galerii artystycznych.

Zapraszamy do współpracy

Wszystkie osoby (właścicieli mieszkań, apartamentów i domów), które poprzez sztukę chcą ubogacić swoje otoczenie i codzienne życie o treści artystyczne. Miłośników sztuki, miłośników artystycznej aranżacji wnętrz, osoby ceniące sobie indywidualność i oryginalność przedmiotów, którymi się otaczają.

Prywatnych kolekcjonerów, którzy szukają dzieł zgodnych z własnym gustem artystycznym i potrzebami w zakresie wystroju wnętrz.

Firmy, urzędy i instytucje zainteresowane pracami artystycznymi, stanowiącymi element wyposażenia, wystroju wnętrz oraz związane z kreowaniem własnego wizerunku.

Architektów i projektantów wnętrz oraz studia meblowe i dekoratorskie szukających artystycznego wykonawstwa w zakresie aranżacji i wystroju wnętrz oraz przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych.

Galerie artystyczne oraz inne podmioty zajmujące się obrotem dzieł sztuki.